logo AFST
Erratum: article Melles-Milman, Lemma 4.5, p. 719-720, fascicule 4, 2006
Annales de la Faculté des sciences de Toulouse : Mathématiques, Serie 6, Volume 16 (2007) no. 2, pp. 425-426.

DOI: https://doi.org/10.5802/afst.1155
Caroline Grant Melles 1; Pierre Milman 2

1. Mathematics Department, United States Naval Academy, 572C Holloway Rd, Annapolis, Maryland 21402-5002, United States of America.
2. University of Toronto, 40 St George St, Toronto, Ontario M5S 2E4, Canada
@article{AFST_2007_6_16_2_425_0,
     author = {Caroline Grant Melles and Pierre Milman},
     title = {Erratum: article {Melles-Milman,} {Lemma~4.5,} p.~719-720, fascicule~4, 2006},
     journal = {Annales de la Facult\'e des sciences de Toulouse : Math\'ematiques},
     pages = {425--426},
     publisher = {Universit\'e Paul Sabatier, Toulouse},
     volume = {Ser. 6, 16},
     number = {2},
     year = {2007},
     doi = {10.5802/afst.1155},
     mrnumber = {2331548},
     language = {en},
     url = {https://afst.centre-mersenne.org/articles/10.5802/afst.1155/}
}
TY  - JOUR
AU  - Caroline Grant Melles
AU  - Pierre Milman
TI  - Erratum: article Melles-Milman, Lemma 4.5, p. 719-720, fascicule 4, 2006
JO  - Annales de la Faculté des sciences de Toulouse : Mathématiques
PY  - 2007
DA  - 2007///
SP  - 425
EP  - 426
VL  - Ser. 6, 16
IS  - 2
PB  - Université Paul Sabatier, Toulouse
UR  - https://afst.centre-mersenne.org/articles/10.5802/afst.1155/
UR  - https://www.ams.org/mathscinet-getitem?mr=2331548
UR  - https://doi.org/10.5802/afst.1155
DO  - 10.5802/afst.1155
LA  - en
ID  - AFST_2007_6_16_2_425_0
ER  - 
%0 Journal Article
%A Caroline Grant Melles
%A Pierre Milman
%T Erratum: article Melles-Milman, Lemma 4.5, p. 719-720, fascicule 4, 2006
%J Annales de la Faculté des sciences de Toulouse : Mathématiques
%D 2007
%P 425-426
%V Ser. 6, 16
%N 2
%I Université Paul Sabatier, Toulouse
%U https://doi.org/10.5802/afst.1155
%R 10.5802/afst.1155
%G en
%F AFST_2007_6_16_2_425_0
Caroline Grant Melles; Pierre Milman. Erratum: article Melles-Milman, Lemma 4.5, p. 719-720, fascicule 4, 2006. Annales de la Faculté des sciences de Toulouse : Mathématiques, Serie 6, Volume 16 (2007) no. 2, pp. 425-426. doi : 10.5802/afst.1155. https://afst.centre-mersenne.org/articles/10.5802/afst.1155/

Cited by Sources: